Vstupenky na šesté finále v prodeji od soboty

Aktuální zprávy
PÁ 25. 3. 2016
/AKTUALIZOVÁNO/ Nenechte si ujít finále EBEL ligy se znojemskou účastí a zajistěte si vstupenku na domácí zápasy včas! Předprodej na šesté finálové utkání startuje v sobotu 9. dubna od 9:30 hodin na Ticketportalu, od 14:00 hodin na pokladnách.

Orli odehrají pátý finálový zápas doma v úterý 12. dubna od 19:40. Kompletní rozpis naleznete zde.

Vstupenky můžete zakoupit hned na třech místech: na internetu prostřednictvím sítě Ticketportal, na pokladnách zimního stadionu i v Hockey Shopu Bauer Znojmo. Základní vstupné činí 260,- Kč, snížené pak 240,- Kč.

Mládež a studenti do 26 let obdrží slevu na vstupné po předložení studijního průkazu s fotografií. Děti do 140 cm v doprovodu dospělé osoby mají vstup zdarma bez nároku na místo. Z důvodu zneužívání karet ZTP ke vstupu zdarma, dochází k organizační změně. Vlastník ZTP průkazu bude vpuštěn security službou přes turnikety po předložení tohoto průkazu. Není tedy nutné vyzvedávat lístek.

Ceny vstupenek na finále EBEL
Základní (sezení + stání)260 Kč / 12 EUR
Zlevněné (pouze stání)*240 Kč

* studenti, senioři

Na finále neplatí žádné permanentní vstupenky, ty slouží pouze jako doklad k vyzvednutí vstupenky na sezení. Prosíme majitele permanentek, aby si po nákupu zkontrolovali místo, na které jim vstupenka byla vydána. Rezervace míst pro majitele permanentních vstupenek na úterní zápas (6. finále) je blokována do pondělí 11. dubna do 12:00 hodin. Následně budou tato místa uvolněna do volného prodeje.

Internetový prodej

Vstupenky na konkrétní místo je možné zakoupit v internetovém předprodeji přes Ticketportal, následně doma vytisknout, a vyhnout se tak očekávaným frontám. V den zápasu bude možné lístky pořídit už pouze na pokladnách zimního stadionu a v Hockey Shopu Bauer.

Pro tisk vstupenky doporučujeme nejvyšší kvalitu tisku, aby se předešlo případným problémům se čtením vstupenky u turniketu. Vstupenky rezervované přes Ticketportal není možné vyzvednout na stadionu ani před zápasem u pokladen! Přehled výdejních míst je k dispozici zde.

Termíny a časy prodeje vstupenek na 4. finále
sobota 9. 4.» pokladny (14:00 – 19:00)
» Ticketportal: 6. finále (od 9:30)
neděle 10. 4.» pokladny (10:00 – 12:00 a 14:00 – 19:00)
» Ticketportal: 6. finále
pondělí 11. 4.» pokladny (10:00 – 12:00 a 14:00 – 19:00)
» Ticketportal: 6. finále
úterý 12. 4.» pokladny (10:00 – 12:00 a 14:00 – zápas)
» Ticketportal: 6. finále

V Hockey Shopu Bauer lze zakoupit pouze vstupenky na stání za 260,- Kč, na pokladnách zimního stadionu i zlevněné vstupenky za 240,- Kč. Jedna osoba může najednou zakoupit maximálně 6 kusů vstupenek.

V eurech je možné zakoupit jen vstupenky na stání, a to za cenu 12 EUR. Hostujícím fanouškům bude vyhrazen sektor H za brankou. Jejich vstup do jiných sektorů v oblečení s klubovými symboly nebude bez ohledu na vstupenku umožněn.

Prosíme fanoušky, aby v zájmu bezpečnosti všech návštěvníků dodržovali návštěvní řád a nařízení týkající se zakázaných předmětů. Jejich seznam je k dispozici zde. Stadion bude otevřen 90 minut před začátkem utkání. Přijďte včas.