Rozdáváme další vstupenky v soutěži #jsmeOrli! Novým tématem orlí zima

Aktuální zprávy
ČT 7. 1. 2016
Soutěž #jsmeOrli zná tři vítěze prosincového kola, kteří získávají po dvou vstupenkách na nedělní zápas a pět balíčků hráčských kartiček. Tématem na leden je orlí zima. Neváhejte a zapojte se také do soutěže!
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Celý prosinec jste měli možnost označovat své příspěvky týkající se tématu orlí Vánoce na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Instagram či Twitter, hashtagem #jsmeOrli. Nyní jsme vybrali tři nejlepší fotografie a jejich autoři obdrží po dvou vstupenkách na domácí utkání s Villachem (10. leden od 17:30) i pět balíčků hráčských kartiček! Navíc postupují do finálového kola, které proběhne na konci sezóny a jeho hlavní cenou je permanentní vstupenka na sezónu 2016/2017.

Výherní příspěvky za měsíc prosinec:

#jsmeorli#hcorli#znojmo#stastneaveselevanoce#preje#orel

Fotka zveřejněná uživatelem Milan Luky (@milanluky),

Uz si me bere do pekla :-D #vyjezd #salzburg #hcorli #srdcemjsmeorli #jsmeorli #orliznojmo #jaalenezlobim

Fotka zveřejněná uživatelem Nicolle Walker (@nicolle.walker),

Vstupenky i kartičky budou k vyzvednutí v neděli 10. ledna 2016 na vrátnici zimního stadionu po předložení dokladu totožnosti.

Leden: ORLÍ ZIMA

V pořadí páté téma soutěže #jsmeorli zní orlí zima. Zvěčněte se v zimní atmosféře, nahrajte příspěvek na sociální síť s hashtagem #jsmeOrli a vyhrajte hodnotné ceny!

Více o soutěži naleznete v článku zde.