Hledáme posilu redakčního týmu

Aktuální zprávy
ČT 19. 3. 2015
Redakce oficiálního webu znojemského hokeje www.hcorli.cz hledá posily do svého týmu. Získejte nové zkušenosti a zážitky z hokejového prostředí a pomozte vytvářet kvalitní a sledované zpravodajství o událostech a zápasech znojemského týmu!

Po zájemcích požadujeme:

• bydliště přímo ve Znojmě
  • pozitivní a aktivní přístup
  • časovou flexibilitu (možnost docházet na naprostou většinu domácích utkání)
  • domácí připojení k internetu
  • zkušenost s prací s videem či grafickými programy výhodou
  • znalost cizího jazyka (angličtina, němčina) výhodou

Nabídnout můžeme následující:

• zajímavou zkušenost a náhled do hokejového zákulisí
  • vstupy na stadiony klubů EBEL zdarma
  • práci z pohodlí vašeho domova
  • finanční odměnu (v řádu stokorun) závisící na odvedené práci
  • práci v mladém týmu

Náplní práce je tvorba článků, reportáží, rozhovorů na web hcorli.cz. Jedná se o skvělou příležitost například pro zájemce o budoucí studium žurnalistiky, což ale samozřejmě není podmínkou. Stejně tak není nijak omezující váš věk, záleží jen na vašich schopnostech.

Pokud máte zájem, kontaktujte nás na e-mailové adrese hcorli@gmail.com, kde vám rádi sdělíme další podrobnosti, případně zodpovíme vaše dotazy.

Do mailu prosím uveďte své jméno, věk, bydliště, studium či zaměstnání a případnou znalost cizích jazyků, zkušenost s grafickými programy či tvorbou videa.