Vyjádření Jaroslava Šufajzla

Aktuální zprávy
ČT 20. 1. 2011
S invektivami vůči vedení klubu, které na diskusním fóru našeho klubu zveřejňuje anonymní osoba pod přezdívkou fernetek, se vzhledem k jejich charakteru nedá příliš polemizovat. Neodpustím si ale dvě poznámky:

1) Schůzka jednatelů, na kterou byl po předchozí verbální přestřelce pan fernetek pozván, proběhla přesně v uvedeném termínu. Takže fernetek nemluví pravdu, když na DF tvrdí, že někde na někoho čekal. Pozvání platí i nadále.

2) Kdyby nebylo nadšení, práce a peněz ing. Pavla Ohery (ale i několika dalších nadšenců), první hokejová liga seniorů ani extraliga juniorů by se ve Znojmě už dvě sezony nehrála. A zřejmě by neexistovalo ani diskusní fórum, na kterém by se fernetek mohl takto realizovat.

Jaroslav Šufajzl