Orli nezvládli druhou třetinu a uzavřeli sezónu vysokou porážkou

Zápas
NE 22. 3. 2009
<em>Znojmo</em> - Znojemští orli nastoupili do závěrečného zápasu letošní sezóny bez Trvaje a několika hráčů základní sestavy. Šanci tak dostali junioři Lattner, Pospíšil, Sajdl a Alexa. V první třetině to dlouho vypadalo, že oba týmy půjdou do kabin bez branek, ale v poslední minutě poslal Boleslav do vedení Klimenta. 57 sekund po začátku druhé dvacetiminutovky přidal další branku Boháč, na nějž navázal v polovině zápasu Sýkora. O tři minuty později zvýšil junior Kotrba již na rozdíl čtyř branek a nadvládu domácích potvrdil za další minutu svým druhým gólem Boháč. V závěrečném dějství se Orli aktivní hrou snažili korigovat výsledek, ovšem střelecké štěstí jim vůbec nepřálo a museli se smířit s porážkou 0:5. Přímo na ledové ploše se poté sympaticky rozloučili s věrnými fanoušky.