Orli se ve vynikající atmosféře rozloučili s fanoušky

Zápas
PÁ 20. 3. 2009
<em>Znojmo</em> - Ani ve čtvrtém vzájemném zápase v play out nedokázali Orli zvítězit nad Českými Budějovicemi. Branky začaly padat až v druhé části, kdy se trefil junior Sajdl. Hosté sice snížili, avšak vedení na stranu domácího celku vrátil další hráč juniorky, obránce Jan Lattner. Nerozhodný stav vydržel až do poloviny třetí třetiny, kdy Mountfield znovu vyrovnal. Utkání nakonec dospělo do prodloužení, kde po velké chybě domácí obrany rozhodli hosté o tom, že druhý bod poputuje na jih Čech. Poslední utkání sezóny ozdobila vynikající atmosféra v ochozech, o níž se postaraly oba tábory fanoušků. Znojemští hráči se pak ještě dlouhé minuty po konci zápasu přímo na ledě loučili s věrnými fanoušky.