Vítězný vstup do nového roku

Zápas
ST 2. 1. 2008
<em>Znojmo</em> - Poprvé v této sezóně dokázali Znojemští Orli porazit mužstvo Českých Budějovic. Zápas se pro ně nevyvíjel vůbec dobře, neboť na začátku v rozmezí 22 sekund dvakrát inkasovali. Znojmo se však nevzdalo a zásluhou Růžičky snížilo. Ve druhé třetině přes velké šance obou týmů zajistil svým barvám vyrovnání Selingr. Do vedení poslal domácí celek na začátku závěrečné části Svoboda, který necelé dvě minuty před koncem ještě zvýšil na rozdíl dvou branek. Mountfield se však nevzdal a krátce nato snížil, ovšem vyrovnat se mu nepodařilo. Orli si tak i bez několika zraněných klíčových hráčů včetně Jiřího Dopity připsali do tabulky další důležité body. Hrdinou zápasu byl kromě vynikajícího Trvaje i útočník Svoboda, který dvakrát skóroval.