Se silami jsme na tom dobře, říká Růžička

Aktuální zprávy
PO 12. 3. 2007
P a r d u b i c e - Úvodní a zároveň vítězný gól Orlů vstřelil již v sedmé minutě útočník <b>Martin Růžička</b>. Po spolupráci s Dopitou využil už po patnácti vteřinách přesilovku, když si počkal, položil si Lašáka a elegantně zasunul za jeho záda. Za dvě minuty nato mohl přidat ještě další gól, tentokrát v oslabení. Orli si vzali k srdci slova kapitána, že nedají Pardubicím nic zadarmo a dřeli celý zápas. Nebylo na nich poznat, že už hrají pátý zápas čtvrtfinálové série.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku

Co rozhodlo o vašem vítězství?
Dostali jsme se do vedení 2:0, pak už jsme byli v psychické pohodě a Pardubice jsme k ničemu nepustili.

foto/
≡ Martin Růžička

Čím se vám podařilo soupeře přehrát?
Asi proto, že jsme hráli dobře v obraně, Pardubicím to nějak nešlo, zápas se jim nepovedl.

Ubránili jste všechny jejich přesilovky. Připravovali jste se na ně nějak speciálně?
Před zápasem jsme měli o jejich přesilovkách malou poradu. Řekli jsme si co a jak. Povedlo se nám je ubránit, měli jsme je přečtené. Splnili jsme, co nám trenéři říkali.