Hlavním trenérem Znojemských orlů Leoš Zajíc

Aktuální zprávy
PÁ 26. 3. 2004
Z n o j m o - Po úspěšné sezóně 2002/2003, ve které působil u znojemských dorostenců a postoupil s nimi do extraligy, po angažmá v Havířově a brněnské Kometě se vrací Leoš Zajíc do Znojma. Tentokrát ale stane na lavičce „A“ týmu. Jeho asistentem bude Milan Kastner. Pavel Pazourek bude dál působit ve znojemském klubu v roli manažera. Orli začnou přípravu na novou sezónu 26. dubna.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku Leoš Zajíc se narodil 17.11.1958 v Brně. Jako hráč působil v klubech Ingstav Brno, Kometa Brno, Schwenningen, Frankfurt, Freiburg. V československé nejvyšší soutěži sehrál za dvě sezóny 80 zápasů s bilancí 21 gólů a 6 nahrávek, v roce 1986 emigroval a v nejvyšší německé soutěži sehrál za čtyři sezóny 171 utkání ve kterých vstřelil 67 branek a na 76 přihrál.

Po ukončení hráčské kariéry v roce 1995 ve Freiburgu se vrátil do Schwenningenu jako trenér mládeže a po dvou letech se stal druhým trenérem týmu mužů. V poslední sezóně v Německu působil jako první trenér mužského týmu Freiburgu. Ve Znojmě trénoval od roku 2001 dorostenecký tým, se kterým postoupil do extraligy, později vedl krátce Havířov a Kometu Brno. Ve znojemském klubu podepsal v březnu 2004 smlouvu na jeden rok. Jeho asistentem bude Milan Kastner, naopak Milan Skrbek své působení ve znojemském klubu končí.