Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

17.10.Nevoga aréna uvítala půl miliontého diváka. Je jím pan Michal GrossLukáš CahaV neděli 8. října přivítala znojemská Nevoga aréna 500 000. návštěvníka. Stal se jím pan Michal Gross, který bude odměněn na pátečním utkání s Fehérvárem.
15.10.Junioři poprvé ztratili body, Budapešti podlehli v prodlouženíZNO - VAB 3:4, 12.kolo | Jakub PrchalOsmizápasová vítězná série znojemské juniorky je u konce. Přestože dvě minuty před koncem dokázali srovnat stav utkání, v prodloužení si Budapešť zajistila dva body a stala se tak prvním týmem v sezóně, který Orly skolil.
15.10.Útočná smršť Linze byla nad znojemské sílyLIN - ZNO 8:3, 12.kolo | Lukáš PeroutkaV soubojích s Linzem pokračuje série domácí neporazitelnosti. Znojmo se soupeřem drželo krok do startu druhé třetiny, v níž inkasovalo čtyři branky. O trefy Orlů se postarali dvakrát Němec a Lattner, první minuty v EBEL si připsal brankář Jan Pechek. Kaňkou na zápase byl faul na Petra Mrázka, který byl odvezen na nosítkách.
14.10.Druhý proti třetímu: Orli zajíždí do LinzeLIN - ZNO 8:3, 12.kolo | Lukáš PeroutkaPo dvou vítězstvích s čistým kontem v řadě míří znojemští hokejisté v neděli na led, kde tradičně padá hodně branek. V Linzi na ně čeká soupeř, který má na kontě stejný bodový zisk jako oni, půjde tak o přímý souboj o druhou příčku tabulky. Duel začíná v 17:30.
12.10.Orlí juniorka i nadále neporažena. Vídeň rozdrtila osmi brankamiZNO - VIE 8:2, 8.kolo | Marcela ProcházkováSvěřenci Miroslava Vybírala vlétli do zápasu velmi aktivně a po první části vedli tříbrankovým náskokem. Ve své aktivitě i nadále pokračovali a sázeli do vídeňské klece jednu branku za druhou. Nakonec se jejich gólový účet zastavil až na čísle osm. Vídeňský tým se zmohl jen na dvě branky, které na vítězství rozhodně nemohly stačit.
12.10.Bezchybný Schwarz zavelel k výhře ve Villachu!VIL - ZNO 0:2, 11.kolo | Petra MatůšováOpět skvělý výkon gólmana Marka Schwarze se stal základním kamenem vítězství nad týmem z Villachu. Znojmo nedovolilo soupeři již v druhém utkání v řadě skórovat, svou úvodní trefu sezony si navíc připsal Marek Račuk.
11.10.Zápasem ve Villachu uzavře Znojmo první čtvrtinu základní částiVIL - ZNO 0:2, 11.kolo | Lukáš CahaJediným soupeřem, s nímž Znojmo v této sezóně ještě nezměřilo krok, je Villach. Jedenácté kolo je na programu ve čtvrtek od 19:15 v Rakousku a živě jej vysílá sportovní kanál SKY Sport.
10.10.Opět se ukázalo, že po prohře dokáže tým zabrat, všímá si dvougólový David BartošZNO - GRA 3:0, 10.kolo | Jakub PrchalDavid Bartoš se ve Znojmě postupně vypracoval v prvního centra, na jehož bedrech leží týmová produktivita. Svoji roli zatím plní velmi dobře. V nedělním zápase s Grazem jako jediný hráč překonal finského brankáře Toivonena, a to hned dvakrát. Zařídil tak další tři body pro znojemské barvy.
10.10.Znojemští hokejisté převzali pět nových vozidel značky Škoda FabiaLukáš CahaAutodružstvo Znojmo, společnost HB Production a Orli Znojmo uspořádaly minulý týden podpisovou akci spojenou s předáváním pěti novým vozidel značky ŠKODA FABIA pro hokejový klub.
9.10.Pokora. Ta nás dovede k úspěšné sezóně, skromně hlásí Marek SchwarzZNO - GRA 3:0, 10.kolo | Tomáš TeplýDruhé místo v tabulce, druhá vychytaná nula v sezóně. Znojemský brankář Marek Schwarz může být zatím spokojený. Zajímá vás, co mu udělalo další radost ve svém osobním životě mimo hokej? A co říká na nedělní výhru nad Grazem? Dočtete se v rozhovoru.
8.10.Dorost zvládl vyrovnaný duel a urval výhruZNO - VAB 4:3, 6.kolo | Lukáš PeroutkaStarší dorostenci na domácím ledě uspěli v duelu s VASAS Budapešť. Soupeře sice jasně přestříleli, maďarský soupeř ale třikrát dokázal vyrovnat náskok Orlů. O výhře tak rozhodla až branka Bazaly devět minut před koncem.
8.10.Schwarzovo čisté konto a dva góly Bartoše vynesly Orly na druhé místoZNO - GRA 3:0, 10.kolo | Petr Frömel, Vojtěch PojerPrvní část i přes šance na obou stranách skončila bezbrankovým stavem, v té druhé se už dokázali Orli prosadit. Těsné vedení si pak přenesli do závěrečné třetiny, ve které náskok navýšili a v samém závěru dali výsledku konečnou podobu.
7.10.Dvougólový Radek Číp: Měli jsme je za Montreal, nakonec jsme ale byli lepšíZNO - VIE 3:4, 9.kolo | Lukáš CahaJen patnáct sekund chybělo k tomu, aby Orli jako první tým v této sezóně porazili Vídeň. Dvěma přesnými zásahy se v pátek večer blýskl Radek Číp.
7.10.Po derby na Graz! Nevoga aréna přivítá půl miliontého návštěvníkaZNO - GRA 3:0, 10.kolo | Lukáš CahaDesáté kolo mezinárodní EBEL ligy nabídne přímý souboj o čtvrtou příčku. Znojemská Nevoga aréna navíc přivítá návštěvníka číslo 500 000. Buďte u toho! Duel s Grazem začíná v neděli v 17:30.
6.10.Před výbornou atmosférou přišli Orli o bodový zisk patnáct sekund před koncemZNO - VIE 3:4, 9.kolo | Petr Frömel, Jakub PrchalHosté šli hodně rychle do vedení, které před koncem první části ještě navýšili. Po dvou třetinách to bylo stále o dva góly, v polovině třetí části domácí tým během chvíle srovnal a naději na bodový zisk proti soupeři, který 20 zápasů v řadě vyhrál, živil až do poslední minuty. Vídeň ale v přesilovce rozhodla o svém vítězství.
5.10.První derby sezóny! Orli se pokusí jako první zastavit VídeňZNO - VIE 3:4, 9.kolo | Tomáš TeplýSedm zápasů, sedm výher. Přidá-li se k tomu i loňská sezóna, tak mistrovská Vídeň neprohrála již neuvěřitelných dvacet utkání v řadě! O to větší výzva stojí před znojemskými hokejisty, kteří se v pátek od 18:30 pokusí ovládnout první derby sezóny. Přijďte vytvořit výbornou atmosféru a podpořit domácí Orly!
5.10.Vítězná šňůra znojemské juniorky zůstává nepřetržena. I sedmé utkání bylo vítěznéZNO - OKA 5:3, 9.kolo | Marcela ProcházkováAčkoliv utkání začalo velmi pozvolna, ke konci bylo na ledě k vidění pořádné drama. V první třetině se vedení ujali domácí. Hosté sice dokázali snížit, Orli ale měli připravenou rychlou odpověď. Ve třetím dějství se však pozice lídra zápasu otočila, a Znojmáci tak měli co dohánět. Nakonec však slibně rozehrané utkání dokázali dotáhnout do vítězného konce.
2.10.Přijďte na podpisovou akci Orlů v Autodružstvu ZnojmoKlubOrli Znojmo spolu s firmou HB Production pro všechny fanoušky přichystali ve středu 4. 10. podpisovou akci v showroomu jednoho z partnerů klubu, firmy Autodružstvo Znojmo.
1.10.Orli se přesouvají zlepšit si chuť do Itálie, podaří se jim to?BOL - ZNO 2:4, 8.kolo | Tomáš TeplýDvouzápasový venkovní trip znojemských hokejistů pokračuje. První střetnutí v Innsbrucku body nepřineslo, a tak se svěřenci kouče Šimíčka pokusí ukořistit vítězství alespoň v alpském Bolzanu. Úvodní buly je na programu v 18 hodin.
1.10.Skvěle! Orli otočili zápas v Bolzanu a vezou tři bodyBOL - ZNO 2:4, 8.kolo | Lukáš PeroutkaZnojemský tým zvládl druhý zápas ve dvou dnech a ze severu Itálie se vrací vítězně. Orli dvakrát prohrávali, ale vždy dokázali vyrovnat a ve třetí třetině svou převahu proměnili v rozhodnutí. Dva góly dal Štěpán Csamangó, třemi body přispěli Jan Lattner a Erik Němec.
30.9.Orli v Innsbrucku narazili a zůstávají bez boduINS - ZNO 7:1, 7.kolo | Lukáš Peroutka, Vojtěch PojerZápas v Innsbrucku znojemským hokejistům nevyšel. Za stavu 0:1 sice soupeře dlouho tlačili a byli blízko k vyrovnání, gól ale nedali a na druhé straně poté několikrát inkasovali. Hat-trick si připsal Mitch Wahl, jediný gól Znojma vstřelil Colton Yellow Horn.
30.9.Starší dorost převálcoval maďarského soupeřeHOB - ZNO 1:9, 5.kolo | Vojta PojerZnojemští mladíci odcestovali k poslednímu zářijovému zápasu do Budapešti. Tam zničil domácí celek devíti góly, a to jen se čtyřmi obránci. Hat-trickem se blýskl Jan Molnar.
29.9.Innsbruck čeká souboj znojemských gólmanů z minulé sezónyINS - ZNO 7:1, 7.kolo | Jakub PrchalPo pětidenní pauze čeká Orly náročný hokejový program na kluzištích soupeřů. V sobotu zavítají do Innsbrucku, v neděli je pak přivítá italské Bolzano. Sobotní duel startuje přesně v 19:15.
28.9.Trenér Šimíček: Je pozitivní, že body nestojí na jedné pětce. Od některých hráčů čekám ale vícLukáš CahaDruhé místo v tabulce a jen deset inkasovaných branek. To je bilance znojemských hokejistů po šesti kolech Erste Bank Eishockey ligy. Jak vstup do soutěže hodnotí hlavní trenér A-týmu Orlů Roman Šimíček? Dočtete se v rozhovoru.
25.9.Silná defenzíva? Gólman a vzájemná spolupráce, soudí po šesti kolech Jiří BerounZNO - ZAH 2:3, 6.kolo | Lukáš CahaHned tři kanadské body si připsal Jiří Beroun v sobotním zápase s Dornbirnem, v neděli pak přidal čtvrtý. Jak hodnotí kapitán týmu uplynulý víkend? A jaké má pocity z umístění v tabulce? Dočtete se v rozhovoru.
24.9.Hledáme nového redaktora pro klubový webRedakceRedakce oficiálního webu znojemského hokeje www.hcorli.cz hledá posilu do svého týmu, která se bude podílet především na práci pro mládež. Získejte nové zkušenosti a zážitky z hokejového prostředí!
24.9.Znojemští junioři si připisují šesté vítězství v řaděZNO - UTB 7:1, 6.kolo | Marcela ProcházkováDruhé domácí utkání v nové sezóně se mladým Orlům vydařilo. Už od prvních vteřin měli zápas pevně ve svých rukou. Do soupeřovy sítě se jim podařilo propasírovat rovných sedm kotoučů. Díky dalšímu vysokému vítězství si tak upevnili první pozici v B tabulce.
24.9.Druhý víkendový zápas Orlům nevyšel, přesto proti Záhřebu berou bodZNO - ZAH 2:3, 6.kolo | Vojta Pojer, Lukáš PeroutkaOrli vstoupili do zápasu aktivněji, přesto se vedení ujali hosté. Znojmo srovnalo, ale ve druhém dějství se scénář opakoval. Třetí dvacetiminutovka o vítězi nerozhodla, v prodloužení pak byli úspěšnější hosté.
24.9.Petr Mrázek: Šance na výhru jsme měli, musíme být produktivnějšíZNO - ZAH 2:3, 6.kolo | Jakub PrchalPetr Mrázek do Znojma přišel těsně před startem ligové sezóny. Svůj první gólový zásah si schoval až na šesté kolo proti Záhřebu, když srovnával stav utkání na 2:2. V rozhovoru hodnotí samotný duel, ale také vysvětluje důvody, proč se rozhodl pro angažmá ve Znojmě.
23.9.Po čtyřech letech se ve Znojmě představí ZáhřebZNO - ZAH 2:3, 6.kolo | Petra MatůšováPoprvé v letošním ročníku si Orli vyzkouší herní plán se dvěma zápasy během dvou dní. Po sobotní výhře nad Dornbirnem čeká Jihomoravany další soupeř. Tentokrát do Nevoga arény zavítá chorvatský Záhřeb. Nedělní duel startuje v 17:30.